Zapomenuté boty na běhání

29.08.2017

Vyrazíme na dovolenou do Slovinska o půl čtvrté ráno a já si po hodině jízdy uvědomím, že jsem si asi nesbalila boty na běhání. Jako blázen do běhání jsem se docela zděsila a přemýšlela, jestli to neotočím zpátky domů. No, jenomže moje holky zrovna usnuly a jet další dvě hodiny navíc mi přišlo opravdu praštěné....i když já dělám hodně praštěných věcí.

Tak nic, prostě se na dovolené běhat nebude! Užila jsem si týden válení na sluníčku, koupání v moři, wellness a hlavně dobrého jídla. Puchýře na nohou se stihly zahojit a já statečně obalila buchtičky na břichu tukem z dortíčků a zmrzliny. Jeden výlet do sousední Itálie mě přesvědčil o tom, že se radši mám válet na pláži u průzračného moře, protože prosba mé šesti a devítileté dcery v obchodě s kabelkama, kam zapluly samy od sebe, abych jim koupila kabelku Guess, stačil...

První den po návratu z dovolené, jsem samozřejmě neodolala a vyrazila běhat. Prvních 7 kilometrů bylo opravdu utrpením, ale nakonec jsem ve vedru zvládla skoro 12 kilometrů a byla na sebe pyšná.

Zhruba takto vypadá můj běžecký trénink pro dobrý pocit.