Daniela Malčicová

Founder

Jsem 41-letá maminka dvou dětí, která sportovala ještě v 9. měsíci těhotenství. Jsem totiž již 14 let instruktorka spinningu a ten mě ke sportování před zhruba 16 lety přivedl. Díky spinningu jsem začla jezdit intenzivněji na kole, chodit do posilovny, běhat atd. Cvičila jsem i 7x týdně, jedla vždy zdravě, ale s nevalnými výsledky. Tvrdím že v životě náhody neexistují, nicméně nějakou náhodou jsem se potkala s Martinem (trenérem a nutričním specialistou) a tak začla přeměna mého těla. Po 4,5 měsících jsem se z původních 73 kg dostala na neskutečných 57 kg! Bez suplementů, drastických diet a tvrdého tréninku. Nemohla jsem dokonce 2 a půl měsíce vůbec cvičit kvůli borelii usazené na srdci. Jediné co mi bylo dovoleno byla chůze... A i tak se mé tělo změnilo k nepoznání. :-)

Každý v mém okolí si této změny samozřejmě všiml a ptal se, jak jsem toho dosáhla. Postupem času lidí přibývalo a tak se zrodil nápad na projekt Zhubni efektivně.

Ale život plyne svým tempem a projekt se posunul dál....pokračuje jako Poslouchej tělo. Tvoří ho se mnou můj životní partner Petr, terý si prošel v podstatě stejnou proměnou a má dlouholeté zkušenosti s výživou, trénováním jak skupinovým, tak individuálním, přípravou jídla pro klienty atd.

Petr Mikulčík

nutriční specialista, sportovní trenér

Petra jsem potkala souhrou životních situací. Na první schůzce jsme oba zjistili, jak jsme stejní a že nás spojuje nejen přístup k životu, ale i cesta, kterou jsme si prošli. Já shodila za 4,5 měsíce 15 kg a Petr za 4 měsíce z původních 119 kg na 79. 

Petr je člověk, který nejenom ví o čem mluví v oblasti tréninku a výživy, ale hlavně je to vnímavý a empatický člověk, který dokáže citlivě přistupovat ke každému klientovi. O mnohém mluví jeho bývalí klienti z funkčních tréninků a osobních výživových a tréninkových plánů, kdy byl klientům schopen připravovat vyvážená a zdravá jídla až domů.

Něco málo z Petrových osobních i skupinových tréninků můžete shlédnout zde:

https://www.youtube.com/watch?v=fAeLr4Zw81o

https://www.youtube.com/watch?v=-MjljO7PqYk

Spojení nás dvou dohromady tvoří tento ojedinělý projekt, kdy jsme klientům k dispozici nejen on-line ale i přes komunikační kanály současné facebookové a instagramové doby.