Recepty

 

Tento vlahý a lehký koláč Vám určitě zachutná. Dá se použít jakékoliv ovoce, ale je čas borůvek a tak jsem ho upekla s borůvkama.

Tento recept na krásně "mokrý" dort jsem našla na facebooku a trošku si ho zase upravila.

Dnes jsem měla hroznou chuť na mák a švestky. Moje tělo to prostě chtělo. A poněvadž jsem poslušná holka, tak jsem své tělo poslechla, na internetu zapátrala po možnostech, co na základě těchto chutí vytvořit a tady je výsledek! Inspirací mi byly asi 4 recepty a vytvořila jsem tento mákem nacpaný koláč.

Před nedávnem jsem si pořídila spiralizér a tak vymýšlím jak ho použít při různých příležitostech mého kulinářského umění. Včera mě doslova honila mlsná na sušená rajčata a kozí sýr. V lednici bylo plno mladých cuketek a tak vznikl tento skvělý salát. Množství zeleniny je pro dva až tři lidi. Já ho měla pro dva, protože můj partner sní zeleniny...

Čokoládu asi miluje naprostá většina lidí. Já ji naprosto zbožňuju a proto mě baví všechny recepty, kde se vyskytuje. Tento recept jsem zkoušela na Vánoce, což je období kdy je sladkého na stolech plno...ale tohle je prostě NEODOLATELNÉ!!!

Velmi jednoduchá příprava zdravé verze pudinku bez klasického mléka je na světě. Pokud máte chuť na opravdu kokosovou "nálož", tak můžete přidat do tapiokového pudinku strouhaný kokos. Pak budete muset přidat trochu víc kokosového mléka.

Mugcake

31.01.2018

Během stěhování jsem nestíhala absolutně nic, ale na tuhle dobrotu jsem si čas našla. Zkombinoval jsem asi 4 recepty, které jsem našla na internetu. Mega rychlá a strááááášně dobrá svačinka či snídaně!

Je sezóna dýní a já se ji snažila připravit jinak, než v receptech, které jsem objevila na internetu. A samozřejmě jednoduše...Nebaví mě stát hodiny u sporáku a s dětma to ani nejde!