Reference

Lenka

manažerka

-6 kg


"Jsem časově velmi vytížená osoba (jako ostatně každý druhý), ale na sebe jsem si vždycky čas dokázala najít. A to byl právě onen problém. Po té, co se mi po porodu obou dětí podařilo zhubnout a váhu si držet více než rok, jsem najednou nevěda proč začala pomaloučku polehoučku opět přibírat, byla jsem taková otelká..., a přitom jsem prakticky denně sportovala a i jídelníček jsem považovala za zdravý.

Přes FB jsem si všimla jakou proměnou prošla Daniela a tak jsem se zeptala, jak to dokázala, protože jsem se v jejím příběhu docela viděla. Danča mi poskytla kontakt a zprostředkovala setkání s Martinem a tehdy nastala ZMĚNA. Prakticky okamžitě po najetí na stravu a režim od Martina jsem přestala zadržovat vodu, tudíž první kila i cm se ztratily samy a mě bylo lehčeji a lépe, a tento trend se stále drží (tedy až na výkyvy spojené s tím, že občas máme nějakou akci, kde nějakým věcem prostě neodolám. Ale holt nejsem stroj a ani tak nechci žít, protože už jsem zjistila i si ověřila, že když se vrátím k tomu, co mám doporučeno od Martina, tak se tělo vrátí do klidu a chová se tak jak má. J ). Spolupráce s těmito dvěma je naprosto bezproblémová, ba co víc, když jsem Martinovi sdělila svůj úmysl účastnit se závodů, kde mám jisté ambice, okamžitě mi napsal nový tréninkový plán a můj cíl se vydařil a já jsem vyhrála.

Jak píšu výše, s Martinem i Danielou se velmi dobře spolupracuje, reagují oba velmi rychle a snaží se poradit. Navíc mé okolí si záhy mé proměny všimlo a nešetří pochvalami, tudíž ani já s nimi vůči M a D šetřit nemohu, protože očividně tento systém funguje.

Mějte se krásně

Lenka"

Martina

inženýrka kvality

-14 kg

"Úžasných -14 kg za 2,5 měsíce!

Žila jsem nějaký čas v zahraničí, kde jsem hodně, ale hodně přibrala. Když jsem si všimla, že mé tělo ovládá mě, místo abych ovládala já jej, tak jsem to začala řešit většinou nesmyslnýma dietama, kdy jsem zhubla max 5-6 kg a více to nešlo a v krátkém čase jsem opět začala nabírat. Pak jsem viděla fotky téměř neuvěřitelné proměny Danči, kterou znám delší čas, takže znám její boje s různýma dietama a to byl ten zlom, kdy jsem si řekla, že to chci taky.

Takže jsem Danči hned napsala, vysvětlila mi co a jak, domluvila schůzku s Martinem, kde jsme probrali vše od mých stravovacích návyků po zdravotní stav a vše mi "překopal" a nastavil nový systém.

Pak to vypuklo, Jak jsem zvyklá, pustila jsem se do toho na 100% a výsledky na sebe nenechaly dlouho cekat. Po 2,5 měsících mám 14 kg dole. Ano začátky nebyly jednoduché, musela jsem překonat sama sebe, taky tu paniku v hlavě, že když budu jíst menší porce, tak zákonitě musím zemřít hlady a světe div se, místo kruté smrti hladem se cítím fantasticky od samého začátku.

Skvělé je, že mi žádný jídelníček neříká ted si musíš dát to a to, ale dám si (samozřejmě dle individuálně nastaveného klíče) přesně to, na co mám zrovna chuť. Víc o jídle přemýšlím a každá příprava je takový malý svátek :-) Navíc hodně cestuji a zatím jsem v žádné zemi neměla problém i když jsem se toho ze začátku bála. Navíc mám v obou jak v Danči tak Martinovi velkou podporu, takže kdykoliv narazím na situaci, kdy si nevím rady, tak s jedním či druhým zkonzultuju a odezva je takřka okamžitá!

Můj sen je dělat crossfit, ale se svou původní vahou jsem mohla tak akorát snít, nicméně ted jsem tomu už hodně blízko a věřím, že už brzy budu moci jít na svou první lekci. Takže mé velké díky oběma a gratulace sama sobě, že jsem se rozhodla do sebe investovat :-)"

Veronika

manažerka

-13 kg

"Vždy jsem si držela celkem sportovní postavu. Nicméně dvě těhotenství se mnou celkem zamávala a já najednou měla skoro 80 kg. Ačkoliv jsem rok chodila poctivě cvičit a docela zdravě jsem se stravovala, váha se nehnula. Zkusila jsem proteinovou pytlíkovou dietu, u které jsem sice nějaké kilo sundala, ale po nějaké době opět nabrala. V dubnu tohoto roku jsem po dlouhé dobe viděla kamarádku Danielu Malčicovou a spadla mi brada z jejího vzhledu. Danča byla vždy sportovec, ale najednou byla hubeňour. Zajímalo mě samozřejmě, jak to dokázala. Tak jsem se dostala k Martinovi. Parkrát jsme se potkali, poslala jsem mu nějaké informace k zdravotnímu stavu, stravovacím návykům a sportovním možnostem. Na základě mých informací mi vypracoval stravovací a sportovní plán. Plán dodržuji od dubna, cvičení občas vypustím z důvodu nějakých onemocnění a i přesto, že ne vždy mohu sportovat mám od dubna úžasných 13 kg váhy pryč, ani nevím jak. Všude slyším chválu, někteří mě nepoznávají. A spousta z nich si myslí, že nejím. Což není pravda. Nejsem ještě u konce svého cíle, ale věřím, že ho dosáhnu, protože Martin je mi při mých dotazech vždy k dispozici. Cítím se báječně. Změnila jsem svůj pohled na životní styl a věřím, že mi vydrží. A to vše díky tomu, že jsem ve správný čas potkala Danču a poznala Martina."

2. 8. 2017

Hanka

na mateřské dovolené

-12 kg

"Je mi 40 let. S váhou jsem bojovala už po prvním dítěti. Pak se mi podařilo něco zhubnout, ale po příchodu druhého dítěte se váha nechtěla pohnout, i když jsem se o to dost snažila. Když jsem potom uviděla na sociální síti fota mé staré známé "před a po", byla jsem v šoku, jak toho v našem věku mohla dosáhnout. Následně jsem ji kontaktovala a ona mě nasměrovala na Martina, který tento "zázrak" způsobil. Váhala jsem, zda do sebe investovat, ale bylo jasné, že touha po původním předporodním těle je veliká a pustila se do toho. S Martinem jsme důkladně probrali co bude následovat, co jíst, co nejíst, kdy jíst a kdy ne, a začala jsem. Začátky pro mě byly náročné, tělo bylo zmlsané a metabolismus pomalý. Martin ho ovšem nakopnul tím správným směrem a výsledky se začaly brzy dostavovat. Dnes jsou tomu 4 měsíce – mám 12 kg dole a cítím se jak zamlada! Okolí si toho všímá a pravdidelně přijímám kladné ohlasy. Kvůli tomu jsem to ovšem nedělala, chtěla jsem se opět cítit dobře ve svém těle a to se mi povedlo. Tělo si zvyklo na nový režim a váha se drží. Děkuji mnohokrát Martinovi za odborné rady i sobě za toto rozhodnutí..."

3. 8. 2017